Gotowa, aby zrealizować swój plan?


Program Zmiany to 6-tygodniowy kurs, który pomoże Ci nabrać pewności i zrealizować swój pomysł na życie!


Co Program może Ci dać?

Osiąganie celów wymaga odwagi i wiary w swoje możliwości. Bez wsparcia i odpowiednich narzędzi ta droga może być długa i przytłaczająca. Program Zmiany pomoże Ci wykorzystać wewnętrzny potencjał i wiedzę, aby zrealizować swoje (nawet najbardziej nieprawdopodobne) życiowe pomysły.


Dla kogo jest Progam Zmiany?

Program Zmiany został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci dotrzeć do pełni swojego wewnętrznego potencjału i zmienić swój pomysł na życie w realny plan - niezależnie czy Twoim celem jest

  znaleźć pracę, którą lubię


  założyć własną firmę


  pomagać ludziom i zmieniać świat  Co wyróżnia Program Zmiany?

  Opieka mentora

  W Programie Zmiany nie będziesz zdana tylko na siebie. Będę odpowiadała na wszystkie Twoje pytania i dopasuje program tak, aby najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom.

  Grupa wsparcia

  Wszyscy Uczestnicy obecnej i zeszłych edycji mają dostęp do zamkniętej grupy, gdzie dzielimy się wiedzą, pomysłami i własnymi doświadczeniami. Dostęp do grupy masz na zawsze!

  Grupowe mastermindy

  Cyklicznie spotykamy się online, abym mogła odpowiedzieć na Wasze pytania, rozwiać wątpliwości i stawiać czoła wyzwaniom.

  Wyjątkowa troska

  W Programie Zmiany wszystkie światła skierowane są na Ciebie! Masz dostęp do biblioteki materiałów audio i video, spotkań na żywo, a po zakończeniu także do sesji "follow-up", aby sprawdzić jak sobie radzisz i czego jeszcze potrzebujesz.

  Dodatkowe ćwiczenia

  Oprócz zadań, o których usłyszysz w lekcji video, co tydzień otrzymujesz także wiadomość z arkuszem ćwiczeń do samodzielnego wykonania. Dzięki temu zdobytą wiedzę możesz wykorzystać w praktyce.

  Zeszyt Zmiany

  Zeszyt Zmiany to efekt kilku lat mojej pracy. Jest w nim aż 100 ćwiczeń, które pomagają wierzyć w siebie i zrealizować każdy swój pomysł. Choć dostępny jest w regularnej sprzedaży - Ty dostajesz go za darmo!


  Co mówią o Programie jego uczestnicy:

  Asia

  Po Twoich słowach “dzisiaj rozmawiam z zupełnie inną Asią – taką Asię to ja lubię” – zrozumiałam jak bardzo się zmieniłam.

  Ola

  ‘Chcieć to móc’ naprawdę działa. To jest realny sposób na życie.  Ewelina

  Nie spodziewałam się aż tak dużych zmian w swoim życiu. Efekt jest bardziej niż zadowalający!


  Zacznij żyć życiem o jakim zawsze marzyłaś!

  Wiem, że niezależnie od tego jak brzmi Twój cel  jesteś (i zawsze będziesz) w stanie tego dokonać. Jedyne czego Ci potrzeba - to odwagi.

  Weź udział w Programie i pokaż wszystkim na co Cię stać!

  Pobierając kurs wpisujesz się na listę zainteresowanych Programem Zmiany i jako pierwsza będziesz wiedziała o rozpoczęciu.

  Nie masz ochoty? Żaden problem! Możesz się wypisać jednym kliknięciem.