Szkoła Dodawania Odwagi

Szkoła pomaga twórczym kobietom nabrać odwagi, aby zrealizować pomysł na siebie (nawet jeśli inni mówią, że to niemożliwe).Czym jest Szkoła?

To 6-tygodniowy interaktywny kurs, który pomoże Ci uwierzyć we własne możliwości i zrealizować swój plan na życie.

To program rozwojowy dla kobiet, który uczy jak krok po kroku nabrać pewności i zrealizować cele, na których Ci zależy.


Dla kogo jest ten kurs?

Osiąganie celów wymaga jasności i wiary w swoje możliwości. Bez wsparcia i odpowiednich narzędzi ta droga może być długa i przytłaczająca.  Szkoła pomoże Ci nabrać odwagi, niezależnie czy Twoim celem jest:

  znaleźć pracę, którą lubię


  zrealizować pomysł na firmę


  odkryć swoją misję  Co wyróżnia ten program?

  Indywidualne podejście

  W Szkole Dodawania Odwagi nie będziesz zdana tylko na siebie. Będę odpowiadała na wszystkie Twoje pytania i dopasuje program tak, aby najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom.

  Grupa wsparcia

  Wszyscy Uczestnicy obecnej i zeszłych edycji mają dostęp do zamkniętej grupy, gdzie dzielimy się wiedzą, pomysłami i własnymi doświadczeniami. Dostęp do grupy masz na zawsze!

  Grupowe mastermindy

  Cyklicznie spotykamy się online, abym mogła odpowiedzieć na Wasze pytania, rozwiać wątpliwości i stawiać czoła wyzwaniom.

  Video warsztaty

  W Szkole wszystkie światła skierowane są na Ciebie! Masz dostęp do biblioteki materiałów audio i video, które pomagają uporządkować cele i opracować plan ich realizacji.

  Inspiratornik w prezencie

  W trakcie kursu otrzymasz ode mnie przesyłkę. - w tym Zeszyt Zmiany i Inspiratornik. To zestaw prezentów, których zadaniem jest ciągle przypominać, że to Ty masz rację.

  Zeszyt Zmiany

  Zeszyt Zmiany to efekt kilku lat mojej pracy. Jest w nim aż 100 ćwiczeń, które pomagają wierzyć w siebie i zrealizować każdy swój pomysł. Choć dostępny jest w regularnej sprzedaży - Ty dostajesz go za darmo!


  Co mówią o Szkole uczestniczki:

  Asia

  Po Twoich słowach “dzisiaj rozmawiam z zupełnie inną Asią – taką Asię to ja lubię” – zrozumiałam jak bardzo się zmieniłam.

  Ola

  ‘Chcieć to móc’ naprawdę działa. To jest realny sposób na życie.  Ewelina

  Nie spodziewałam się aż tak dużych zmian w swoim życiu. Efekt jest bardziej niż zadowalający!


  Zacznij żyć życiem o jakim zawsze marzyłaś!

  Wiem, że niezależnie od tego jak brzmi Twój cel  jesteś (i zawsze będziesz) w stanie tego dokonać. Jedyne czego Ci potrzeba - to odwagi.

  Dołącz do osób zainteresowanych Szkołą - uwierz w siebie i swój plan!

  Rezerwując miejsce na warsztaty wpisujesz się na listę zainteresowanych Szkołą i jako pierwsza będziesz wiedziała o rozpoczęciu. 

  Nie masz ochoty na otrzymywanie ode mnie wiadomości? Żaden problem! Możesz się wypisać jednym kliknięciem.