Gotowa, aby zrealizować swój pomysł na życie?

Program Zmiany to 6-tygodniowy interaktywny kurs do pracy nad sobą, który pomoże Ci uwierzyć w siebie i swoje możliwości.

Co Program może Ci dać?

Osiąganie celów wymaga odwagi i wiary w swoje możliwości. Bez wsparcia i odpowiednich narzędzi ta droga może być długa i przytłaczająca. Program Zmiany pomoże Ci wykorzystać wewnętrzny potencjał i wiedzę, aby zrealizować swoje (nawet najbardziej nieprawdopodobne) życiowe pomysły.


Dla kogo jest Progam Zmiany?

Program Zmiany został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci nabrać pewności, opracować plan działania (na własnych warunkach) oraz pokonać strach i wątpliwości - niezależnie od tego, czy Twoim celem jest:

  znaleźć pracę, którą lubię


  mieć więcej niezależności


  pomagać ludziom i zmieniać świat  Co wyróżnia Program Zmiany?

  Opieka mentora

  W Programie Zmiany nie będziesz zdana tylko na siebie. Mentor będzie odpowiadał na wszystkie Twoje pytania i dopasuje program tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim potrzebom.

  Grupa wsparcia

  Wszyscy Uczestnicy obecnej i zeszłych edycji mają dostęp do zamkniętej grupy, gdzie dzielimy się wiedzą, pomysłami i własnymi doświadczeniami. Dostęp do grupy masz na zawsze!

  Grupowe mastermindy

  Cyklicznie organizujemy "burze mózgów", aby odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania Uczestników. W ten sposób na bieżąco rozwiązujemy problemy, przed którymi stajecie.

  Wyjątkowa troska

  W Programie Zmiany wszystkie światła skierowane są na Ciebie! Masz dostęp do biblioteki materiałów audio i video, spotkań na żywo, a po zakończeniu także do sesji "follow-up", aby sprawdzić jak sobie radzisz i czego jeszcze potrzebujesz.

  Dodatkowe ćwiczenia

  Oprócz zadań, o których usłyszysz w lekcji video, co tydzień otrzymujesz także wiadomość z arkuszem ćwiczeń do samodzielnego wykonania. Dzięki temu zdobytą wiedzę możesz wykorzystać w praktyce.

  Zeszyt Zmiany

  Zeszyt Zmiany to efekt kilku lat mojej pracy. Jest w nim aż 100 ćwiczeń, które pomagają wierzyć w siebie i zrealizować każdy swój pomysł. Choć dostępny jest w regularnej sprzedaży - Ty dostajesz go za darmo!


  Co mówią o Programie jego uczestnicy:

  Asia

  Po Twoich słowach “dzisiaj rozmawiam z zupełnie inną Asią – taką Asię to ja lubię” – zrozumiałam jak bardzo się zmieniłam.

  Ola

  ‘Chcieć to móc’ naprawdę działa. To jest realny sposób na życie.  Ewelina

  Nie spodziewałam się aż tak dużych zmian w swoim życiu. Efekt jest bardziej niż zadowalający!


  Zacznij żyć życiem o jakim zawsze marzyłaś!

  Wiem, że niezależnie od tego jak brzmi Twój cel  jesteś (i zawsze będziesz) w stanie tego dokonać. Jedyne czego Ci potrzeba - to odwagi.

  Weź udział w Programie i pokaż wszystkim na co Cię stać!

  Pobierając kurs wpisujesz się na listę zainteresowanych Programem Zmiany i jako pierwsza będziesz wiedziała o rozpoczęciu.

  Nie masz ochoty? Żaden problem! Możesz się wypisać jednym kliknięciem.